Zvicra e “zbutë” disavantazhin nga Portugalia, shënon Akanji

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Zvicra e ka ngushtuar avantazhin e Portugalisë në 4:1 në ndeshjen e 1/16 së finales në Kupën e Botës.

Mbrojtësi Akanji ka realizuar për “helvetikët” në minutën e 58-të, shkruan Demokracia.com.

Kujtojmë se dyshja shqiptare Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri janë në fushë nga minuta e parë.

PAMJET:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-