Zyrtare: Erdin Hashani largohet nga Vjosa

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Erdin Hashani nuk do të jetë më trajner i skuadrës së Vjosës së Shtimës, raporton Demokracia.com.

Klubi që bën gara në Ligën e Parë të Kosovës ka njoftuar se kanë ndarë rrugët me marrëveshje të dyanshme me Hashanin.

“Bardhekaltrit” e kanë falënderuar Hashanin për kontributin e dhënë, duke i dëshiruar suksese në karrierë.

NJOFTIMI I PLOTË:

NDËRPRITET BASHKËPUNIMI ME TRAJNERIN ERDIN HASHANI!

VJOSA njofton opinionin futbolldashës që ndërpret bashkëpunimin me shefin e shtabit teknik Erdin Hashani.

Bashkëpunimi me trajnerin Hashani ndërprehet, pasi që klubi ka konsideruar që kjo ndërprerje e bashkpunimit në këtë moment është në të mirë të të dyja palëve.

Me këtë rast, KF. VJOSA falenderon trajnerin Erdin Hashani për kontributin e dhënë gjatë periudhës përderisa e drejtoi skuadrën tonë. Ai së bashku me stafin e tij arriti të inkuadroj klubin tonë në Ligën e Parë andaj klubi e falenderon për punën e bërë dhe i dëshirojmë shëndet dhe shumë suksese në karrierën e tij.

Ditëve në vazhdim klubi do të vendos për trajnerin e ri të cilit do t’i besohet drejtimi i skuadrës./Demokracia.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-