Zyrtare: Ferizaj zgjedh çështjen e trajnerit

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Ferizaj do ta ketë edhe për një stinor trajnerin kroat Andrej Panadic. Lajmi është dhënë nga vet skuadra e Ferizajt përmes një postimi në Facebook.

Synimi i Ferizajt është mbetja në Superligë dhe drejtuesit e klubit do të vazhdojnë t’I besojnë kroatit I cili erdhi në vend të Arbnor Morinës pas rezultateve jot ë mira.

Postimi i plotë i FC Ferizajt:

Tashmë edhe zyrtarisht ju njoftojmë se kemi arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës me trajnerin kroat, Andrej Panadic.

Kontrata pritet të nënshkruhet ditën e hënë, kur edhe do të rikthehet në Kosovë trajneri i mirënjohur, Panadic.

Pavarësht që rezultatet nuk ishin ato që i kemi pritur, ne ishim e jemi të kënaqur me punën shumë profesionale që Panadic e bëri për dy muaj të sezonës vjeshtore.

Besojmë fuqishëm se së bashku do i arrijmë qëllimet tona!

Ëelcome back ANDREJ PANADIC🇭🇷. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-