​Digjet një shtëpi malore në një fshat të Dragashit

Opoja.net Opoja.net Kronika Opoja

Persona të panjohur ia kanë vënë zjarrin një shtëpie malore në fshatin Zaplluxhe të Dragashit.

Sipas ankuesit rasti ka ndodhur në mbrëmjen e 25 qershorit.

Në vendin e ngjarje kanë dalë njësia e zjarrfikësve dhe kanë lokalizuar zjarrin. Rasti është duke u hetuar.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-