Opoja.net

1 ditë mbi turizmin për 365 ditë turizëm

Për të dytin vit radhazi, Unioni i Bashkive dhe Komunave shqiptare në rajon, çel bashkarisht sezonin turistik në 17 bashki shqipfolëse.

Në ditën simbolike të Lidhjes së Prizrenit, fijet e shqiptarëve në trojet jo vetëm amë, janë më të ndërthurura se kurrë.

Një ditë speciale, për turizmin 365 ditor.

Disa çmime u shpërndanë për persona kontributorë në promovimin e turizmit shqipar, ku u nderuan grupi legjendar i Rock-ut, Elita 5, këngëtari i mirënjohur Sabri Fejzullahu, modelja Emina Çunmulaj dhe moderatorja televizive Rudina Magjistari.

Ftesa, edhe pse ndonjëherë me në kushte të lagështa, është tashmë e hapur për të gjithë.

Britma, është një: Eja në shtëpinë tënde!

Shqipëri: Red Bull u kushton pushuesve 8 euro (1.000,00 lekë)

Opoja.net

“Bashkë deri sa të mundim pandeminë”

Opoja.net

SPAK-u në aksion te Ministria e Brendshme, hetohen 9 zyrtarë

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
 
NA NDIQENI
Send this to a friend