Opoja.net

48 aksidente brenda ditës

Gjatë 24 orëve të fundit, në territorin e Kosovës kanë ndodhur 48 aksidente trafiku, prej të cilave 8 kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 40 të tjera me dëme materiale, transmeton Indeksonline.

Policia po ashtu ka bërë të ditur se gjatë ditës së hënë, njësitet e policisë rrugore kanë shqiptuar 662 gjoba kundërvajtëse ndaj gjithë atyre që nuk kanë respektuar rregullat e komunikacionit.

583

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net