Opoja.net

A je gati për ofertën më të mirë ?

Opoja
A je gati për ofertën më të mirë ?

Portali “Opoja.net”, tash më shumë se gjashtë vite është prezent në internet, dhe brenda këtyre viteve arriti që si  portal të ketë një lexueshmëri tepër të lartë. Kjo e bëri të jetë e njohur edhe në mesin e faqeve ku reklamohen firmat dhe bizneset e tyre. Të reklamohet në Portalin “Opoja.net” besojmë se është tepër e vlefshme për bizneset e juaja. Këtë e dëshmojnë shumë firma që tani reklamohen tek ne apo janë reklamuar më herët!

Bëhu partner i Portalit “Opoja.net” dhe fito zbritje në MARKETING !

Të gjitha biznesët të cilat janë të interesuara për këtë ofertë, duhet të behën partner i Portalit dhe duhet të nënshkruhet kontrata një vjeqare.

 

 

Për çdo pyetje apo informacion që ju nevojitet mos ngurroni të na kontaktoni në email adresën: opojanet@gmail.com

Për Çmimorët e reklamave thirreni në numerin e Telefonit: +38345563059   ose shkruani KËTU.

 

Loading...

Mos i humb

KEDS ndërton linjën nëntokësore për shpërndarje të energjisë në Dragash

Opoja.net

Nesër orët e para të mësimit në Dragash do të vetdisohen nxënësit rreth Coronavirusit

Opoja.net

Turistët nga Zvicra e Gjermania mahniten me Dragashin (Video)

Opoja.net

Ndotja e lumenjve, reagon inspektorati komunal

Opoja.net

Shukri Myrtezani nga Dragashi emërohet Drejtor në SHMLM ” Luciano Motroni” në Prizren

Opoja.net

Alarmuese ndotja e lumit në fshatin Bresanë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net