A lejohet kontakti me gjininë tjetër për arsye biznesi?

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Artikuj

Pyetja:

Kam një biznes me kaligrafi në instagram. Për të marrur porosit kërkoj nga klientët të kontaktojnë në mesazhe private. Si t’ia bëj për të marrur porositë nga meshkujt? Website nuk kam ngase nuk kam buxhet të mjaftueshëm për të.

***

Përgjigjja:

Përderisa bisedoni vetëm për biznesin, nuk prishë punë. Por duhet ta keni parasysh se nuk lejohet të shkruash/shesësh ajete kuranore apo ndonjë nga emrat e Allahut për t’u përdorur ato si dekorime.

Shejh Asim El Hakim

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-