Abdixhiku për kandidaturën e Qunit: Prizreni këtë herë ka një zgjidhje të lehtë

Opoja.net Opoja.net Kosova

Kryetari i Lidhjes Demokratike, Lumir Abdixhiku, ka zhvilluar një takim me asambleistët e LDK-së në Prizren.

Abdixhiku ka shkruar për kandidatin e kësaj partie për kryetar të Prizrenit, Anton Quni.

“Mik i jashtëzakonshëm, patriot i madh, udhëheqës i dëshmuar – Prizreni këtë herë ka një zgjidhje të lehtë”, ka shkruar Abdixhiku në Facebook.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-