Opoja.net

AC Milan vs Celtic, formacionet zyrtare

AC Milan vs Celtic, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes AC Milan dhe Celtic.

Nga ora 18:55, Milani do të kërkojë pikët e plota në San Siro, për t’iu afruar edhe më shumë kualifikimit në fazën tjetër në Europa League.

Zlatan Ibrahimovic vazhdon të jetë i dëmtuar.

AC Milan:

 

The post AC Milan vs Celtic, formacionet zyrtare appeared first on FaktePlus.

Momenti kur Nora Gjakova fitoi medaljen e bronztë

Opoja.net

Challandes: Unë nuk dorëzohem kurrë, e respektoj shumë Kosovën

Opoja.net

Çfarë po ndodh me Messin, nuk ka shënuar në “El Clasico” që nga largimi i Ronaldos në vitin 2018

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net