Opoja.net

Aksident i rëndë në Prizren, gjashtë person të lënduar

Gjashtë persona kanë mbetur të lënduar pas një aksidenti që ka ndodhur në Prizren, shkruan FrontOnline.

Lajmi për FrontOnline e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

58
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Tutje ai tha se një zëdhënës i policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit.

“Rreth ores 20:05 ka ndodhur një aksident trafiku, ku janë përfshirë dy automjete me targa vendore ku kemi 6 persona të lënduar të cilët për momentin janë duke u trajtuar në Emergjencën e Spitalit Rajonal në Prizren. Sipas infromacioneve të para nuk janë në rrezik për jetë, personat kanë lëndime. Njësitë e trafikur kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren rastin”, ka thënë Vesel Gashi për FrontOnline.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto