Aksident me dy të lënduar në Krushë të Vogël

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Rreth orës 13:20 minuta të ditës së sotme, ka ndodhur një aksident komunikacioni mes dy veturave në Krushë të Vogël, ku për pasojë janë lënduar dy persona, na njoftojnë qytetarë nga vendi i ngjarjes.

Në vendngjarje ka dalur Policia dhe po merret me rastin, ndërsa të lënduarit janë dërguar me autoambulancë për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit./tvprizreni/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-