Opoja.net

Aksident trafiku në Bresanë, tre të lënduar

Në fshatin Bresanë të Dragashit një person duke lëvizur me veturën Golf III me targa lokale nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë me kushtet e rrugës ka goditur veture Nisan me targa lokale që drejtohej nga viktima mashkull.

Si pasoj e aksidentit i dyshuari dhe dy pasagjere femra kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor. (Opoja.net)

584

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net