Aktivitetet kulturore për 10-vjetorin e Pavarësisë në Dragash (Foto)

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Nën përkujdesjen e Kryetarit të Komunës, Shaban Shabani, po zhvillohen aktivitetet kulturore për nder të jubileut të parë të 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. /Opoja Sot

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-