Ambasadori amerikan uron 10-vjetorin e pavarësisë me fotografi të gjinekologut të njohur nga Prizreni

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Lajme Opoja

Ambasadori Greg Delawie në prag të përvjetorit të dhjetë të pavarësisë së Kosovës, përmes rrjetit social Twitter ka rikujtuar vizën e parë e lëshuar nga Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, vizë kjo lëshuar gjinekologut Dr. Selami Sylejmani.

Ambasadori amerikan në Kosovë bënë të ditur në postimin e tij në rrjetin social Twitter se viza i është lëshuar gjinekologut Selmani, pasi që i njëjti kishte pasur konferencë mjekësore në Çikago.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-