Ariu gjigand në Malin e Sharrit

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Një ari gjigand është fotografuar në Malin e Sharrit. Këto pamje janë kapur sot dhe janë publikuar në rrjetet sociale.

Në fotot më poshtë gjeni ariun./Opoja.net

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-