Opoja.net

Ariu gjigand në Malin e Sharrit

Një ari gjigand është fotografuar në Malin e Sharrit. Këto pamje janë kapur sot dhe janë publikuar në rrjetet sociale.

Në fotot më poshtë gjeni ariun./Opoja.net

130

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto