Opoja.net

Arrestohet i dyshuari për rrahjen në Brezne të Opojës

Policia ka njoftuar për arrestimin e personit  të dyshuar, për rrahjen që ndodhi dy ditë më parë në fshatin Brezne të Opojës së Sharrit (ish-Dragashi), shkruan “Opoja.net”.

Incidenti kishte ndodhur pas një mosmarrëveshjeje, me ç’rast viktima është dërguar në Spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor, derisa i dyshuari ishte larguar.

140
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Në raportin e policisë,  thuhet se ai është kapur mbrëmë. Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Policia nuk ka dhënë hollësi të tjera rreth identitetit të dyshuarve dhe shkakut të konfliktit.

Urimi i drejtorit të DKA-së në Dragash për fillimin e vitit të ri shkollor

Opoja.net

Sot filloi viti i ri shkollor

Opoja.net

Shabani: Gjatë këtij mandati në Dragash, kemi përmbushur zotimet ndaj qytetarëve

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto