Arrestohet një person në Prizren, rrahu gruan dhe djalin

Opoja.net Opoja.net Kronika

Një person është arrestuar në Prizren nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje verbale në gjendje të dehur i kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij dhe djalin e tij.

Të dy këta iu nënshtruan tretmanit mjekësor. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Policia e ka cilësuar rastin si Dhunë në familje.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-