Opoja.net

Arrestohet një person në Prizren, rrahu gruan dhe djalin

Një person është arrestuar në Prizren nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje verbale në gjendje të dehur i kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij dhe djalin e tij.

Të dy këta iu nënshtruan tretmanit mjekësor. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

279

Me çka po nxeheni në këto ditë të ftohta ?

Policia e ka cilësuar rastin si Dhunë në familje.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net