Arrestohet një person në Prizren, rrahu nënën e tij

Opoja.net Opoja.net Kronika

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në fshatin Randobravë të Prizrenit, meqenëse i njejti ka sulmuar fizikisht nënën e tij
Sipas Policisë, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.“Randobravë, Prizren 16.11.2020 – 16:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht nënën e tij viktimën femër kosovare.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-