Opoja.net

Arrestohet një person në Prizren, ushtronte dhunë ndaj familjes së tij

Arrestohet një person në Prizren, ushtronte dhunë ndaj familjes së tij

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Prizren, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj familjes së tij.

Në raportin e Policisë thuhet se rasti ka ndodhur më 20 dhjetor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti duke i kanosur verbalisht ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj familjes së tij”, thuhet në njoftim.

Policia bën të ditur se i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Një muaj paraburgim për prizrenasin që u prezantua rrejshëm se ishte sigurim i Kuvendit

Opoja.net

Një femër tenton të vetëvritet për shkaqe shëndetësore në Prizren

Opoja.net

Dhuna në familje/ Burri rrah gruan në Dragash

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net