Opoja.net

Arsenali e bën prioritet rikthimin e Odegaard

Arsenali është duke tentuar të bind Real Madridin që të shesë Martin Odegaardin në këtë verë.

The Gunners kanë mbetur të kënaqur me paraqitjen e mesfushorit norvegjez në sezonin që lamë pas.

101
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Skuadra londineze e kishte në huazim Odegaardin deri në fund të edicionit 2020/21, me lojtarin që u rikthye më pas të Los Blancos.

Sipas asaj që raporton Football.London, Arsenali e ka bërë prioritet rikthimin e mesfushorit në Emirates.

Mikel Arteta ka bërë të ditur se bisedimet me Real Madridit do të fillojnë javët e ardhshme, edhe pse spanjollët vështirë se mund të pranojnë shitjen e tij.

Siç raportohet në mediat Iberike, Odegaard është në planet e Carlo Ancelottit, me Luka Modricin dhe Toni Kroosin që mund të shijojnë më shumë bankën rezervë.

Juventusi i ofron Arsenalit shkëmbim me Xhakën

Opoja.net

Zhvilloi 20 minuta kundër Liverpoolit, kështu vlerësohet Milot Rashica

Opoja.net

Vashat e Kosovës mposhten bindshëm nga Norvegjia

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto