Asllan Ahmeti “Loni” publikon videoklipin e ri

Opoja.net Opoja.net Opoja

“t’Dashurës” mban titullin kënga e radhës e këngëtarit të popullarizuar opojanë, Asllan Ahemti i njohur si “Loni”, shkruan Opoja.net.

Ky projekt, i cili është videoklipi i parë, sapo është publikuar në platformën YouTube.

Kënga vjen e kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale, teksa këngëtari është përkujdesur për një klip tejet të veçantë.

“Miq të dashur, ju prezantoj projektin tim të parë!  Falënderoj:

Studio Helix

Sharr ProVideo

Violinist : Gjengiz

Teksti : Gursel Idrizi

Restaurantin: La Routa Eveniment

Bashkim Tahiri

Vahidin Asllani

Me Respekt nga LONI, ka shkruar ai në facebook. /Opoja.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-