Opoja.net

Avengers Presents: Captain America

Vowing to serve his country any way he could, young Steve Rogers took the super soldier serum to become America’s one-man army. Fighting for the red, white and blue for over 60 years, Captain America is the living, breathing symbol of freedom and liberty.

SHBA: Po punojmë që të ulen tensionet mes Kosovës dhe Serbisë

Opoja.net

Pritje deri në tre orë në Merdare/ Gjendja në pikat tjera kufitare

Opoja.net

​Veturat e reja do të kenë kufizues të shpejtësisë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto