Ballkani i pandalshëm, realizon edhe golin e tretë ndaj Sivassporit

Opoja.net Opoja.net Sport

Ballkani ka realizuar edhe golin e tretë ndaj Sivassporit.

Meriton Korenica ka shënuar golin e tretë të skuadrës së tij, duke marrë tani avantazhin prej dy golave.

Pas një kombinimi fantastik afër zonës me Armend Thaçin, Korenica e konkretizoi për mrekulli topin në rrjetë në minutën e 66-të.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-