Barcelona mund ta marrë drejtorin sportiv të Dortmundit

Opoja.net Opoja.net Sport

Barcelona po kërkon që t’i sigurojë shërbimet e drejtorit sportiv të Borussia Dortmund-it, Michael Zorc, sipas raportimeve nga Esport3.

Zorc njeh shumë suksese me transferimet që i ka bërë te Bletat, së fundi me Erling Haaland-in të cilin kishte arritur ta sjellë te klubi verdh e zi.

Ylli i Dortmundit ka 22 vjet që e ushtron këtë detyrë te ky klub, që kur ishte pensionuar pasi e kishte kaluar tërë karrierën profesioniste si futbollist pikërisht i Dortmund-it.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-