Opoja.net

Betimi ndryshe i asambleistit të Vetëvendosjes në Kuvendin Komunal të Dragashit

Të hënën u bë  Seanca inauguruese e Kuvendit të Komunës së Dragashit, ku dhanë betimin asambleistët e subjekteve të ndryshme politike.

Por ajo që ra në sy ishte betimi ndryshe i asambleistit të Vetëvendosjes i cili ashtu si të gjithë asambleistët e këtij subjekti politik në komunat tjera, u betua në prani të Flamurit Kombëtarë.

90
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Vetëvendosje në Kuvendin Komunal të Dragashit, përfaqësohet për herë të parë me delegatin Laurat Krasniqi, dhe ajo ka deklaruar se këtë mandate do të qëndroj në opozitë.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto