Bexhet Xheladini me program të detajuar për investime kapitale në Dragash

Opoja.net Opoja.net Uncategorized

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës, për kryetar të Dragashit, Dr. Bexhet Xheladini, ka shpalosur pjesë nga program i tij qeverisës.

“Do të ketë edhe shumë projekte të tjera që do të realizohen, të cilat do të ndikojnë në mënyrë direkte në zhvillimin ekonomik, social, turistik e kulturor të komunës sonë”, ka shtuar Xheladini.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-