Opoja.net

Bie nga një lartësi rreth 4 metra, punëtori dërgohet në QKUK

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se një person derisa ishte duke punuar është rrëzuar nga lartësia rreth 4 metra, dhe për pasojë ka pësuar lëndime të rënda trupore.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë, ndërkaq viktima është dërguar në QKUK.

89
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Me vendim të prokurorit, pronari i firmës-i  dyshuari mashkull kosovar është arrestuar dhe dërgohet në mbajtje. /Telegrafi/

Kurban – Bajrami të martën më 20 korrik 2021

Merlinda Guraj

S’ka kuorum, nuk kalon homologimi

Merlinda Guraj

Kuvendi shkarkon Bordin e RTK-së

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto