Bllokohet Autostrada “Ibrahim Rugova” për në Shqipëri

Merlinda Guraj Merlinda Guraj Kosova

Pas aksidentit në Autostradën ” Ibrahim Rugova” në afërsi të sektorit jug në Prizren, janë krijuar kolona të gjata.

Gjithashtu është bllokuar edhe autostrada “Ibrahim Rugova”, segmenti për Shqipëri, raporton TV Prizreni.

Ftohen qytetarët që ti shmangen autostradës./tvprizreni.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-