Bonucci tallet me Ronaldon dhe Pogban, pi birrë dhe Coca-cola në konferencë për media

Opoja.net Opoja.net Sport

Leonardo Bonucci e festoi titullin e kampionit të Evropës me birrë dhe Coca-cola, dy pijë të cilat gjatë këtij kampionati u mënjanuan nga Paul Pogba dhe Cristiano Ronaldo.

Më herët gjatë Euro 2020, Ronaldo i Portugalisë pushtoi ballinat botërore kur e hoqi shishen e Coca-colas nga tryeza e konferencës për media dhe e vendosi një shishe me ujë.

Ai këshilloi që të pihej uji në vend të një pijeje të gazuar.

Pak ditë më vonë, Pogba i Francës e hoqi shishen e birrës nga tryeza e konferencës për media për shkak të bindjeve të tij fetare.

Por për dallim nga kjo dyshe, Bonucci vendosi të festojnë pikërisht me këto dy pije të dielën vonë, pasi Italia e tij e fitoi Kampionatin Evropian duke e mundur Anglinë 3:2 në penallti në finalen e Wembley.

Mbrojtësi i Juventusit e shënoi golin e barazimit për Italinë, duke e dërguar ndeshjen në vazhdime dhe pastaj në penallti, ku shënoi po ashtu, duke iu ndihmuar të kaltërve ta arrijnë lavdinë evropiane përsëri.

The post Bonucci tallet me Ronaldon dhe Pogban, pi birrë dhe Coca-cola në konferencë për media appeared first on FaktePlus.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-