Opoja.net

Bresanë: Nxënësit e Mehtebit me hatme gjatë natës së Regaibit

Në natën e Regaibit nxënësit e Mehtebit në xhaminë e Bresanës organizuan hatme, të pranishëm ishin mysafirë nga KBI-ja në Prishtinë.

Gjatë rrëzimit të Hatmes së nxënësave të Mehtebit në xhaminë e Bresanës ku ishin të pranishëm edhe mysafir nga KBI-së në Prishtinë, All-ahu e shpërbleft hoxhën Mr.Xhevat efendi Fetahun, për punën dhe mundin e tijë që tregoi me këta nxënësë.

17
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Për më shumë në ju kemi sjellur disa fotografi të bëra nga Gursel Idrizi. (Opoja.net)

 

Kryetari i LDK-së dje qëndroi për një vizitë në Komunën e Dragashit

Opoja.net

19 të vdekur nga COVID-19 në Kosovë, prej tyre 1 nga Dragashi

Opoja.net

Ushtria e Kosovës furnizon me maska mbrojtëse shkollat në komunën e Dragashit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto