Brezne, goditet këmbësori nga një automjet

Opoja.net Opoja.net Opoja

Një këmbësor është goditur nga një automjet në fshatin Brezne të Dragashit, raporton Opoja.net.

Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës, aksidenti raportohet të ketë ndodhur të mërkurën në mbrëmje, rreth orës 21:45, ku i dyshuari mashkull kosovar, derisa ishte duke drejtuar automjetin e tij, nga pakujdesia ka goditur këmbësorin mashkull kosovar të cilit i ka shkaktuar lëndime trupore.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësorë në spitalin e Prizrenit.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-