Opoja.net

Çfarë lufte mes qenit dhe ujkut sot në Dragash (FOTO)

Qeni ia ka dalë ta mbyt një ujk që i ishte afruar fshatit Brod të Sharrit- Dragash.

Ne rrjetet sociale tashmë kanë dalë edhe foto të këtij dueli të përgjakshëm.

1456014-1507772676150541-872259893920878672-n

10849734-1507772662817209-5475525228107816577-n

10885280-1507772666150542-3931246636610203218-n

Organizimet për nder të Ditës së Çlirimit të Komunës së Dragashit

Merlinda Guraj

Nesër bllokohet Laku i Keq – Shfrytëzojeni udhën kah Zaplluxhja!

Merlinda Guraj

Kurti flet pas takimit me Vuçiqin në Bruksel, jep detajet

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net