Çfarë lufte mes qenit dhe ujkut sot në Dragash (FOTO)

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Qeni ia ka dalë ta mbyt një ujk që i ishte afruar fshatit Brod të Sharrit- Dragash.

Ne rrjetet sociale tashmë kanë dalë edhe foto të këtij dueli të përgjakshëm.

1456014-1507772676150541-872259893920878672-n

10849734-1507772662817209-5475525228107816577-n

10885280-1507772666150542-3931246636610203218-n

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-