Chelsea sfidon Realin, nga Gjermania: Klubi anglez ka arritur marrëveshjen me Nkunku

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Chelsea tashmë ka marrë në dorë Christopher Nkunku, sulmuesin francez të Leipzig. Sipas disa thashethemeve që vijnë nga Gjermania, të konfirmuara edhe nga “Telegraph” në Angli, sulmuesi i Leipzig madje ka bërë disa vizita në emër të Chelsea.

Synimi është transferimi në Premier League verën e ardhshme.

Kështu, sipas këtyre informacioneve, Chelsea ka sfiuduar hapur Real Madrid për shërbimet e sulmuesit francez.

The post Chelsea sfidon Realin, nga Gjermania: Klubi anglez ka arritur marrëveshjen me Nkunku appeared first on InfoShqip.com.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-