Coronavirusi, dy të vdekur në Komunën e Dragashit gjatë 24 orëve të fundit

Opoja.net Opoja.net Opoja

Coronavirusi, dy të vdekur në Komunën e Dragashit gjatë 24 orëve të fundit

Burimi IKSHPK

https://datastudio.google.com/embed/u/0/reporting/2e546d77-8f7b-4c35-8502-38533aa0e9e8/page/MT0qB?fbclid=IwAR2mXIIFxoyJjCqfLqWajdUBc01ezAXhPhn68gwM256W8at_TqJEIBnVngY

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-