Deputetët mbajnë një minutë heshtje për Mbretëreshën Elizabeth

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Deputetët e Kuvendit të Kosovës e kanë mbajtur një minutë heshtje për vdekjen e Mbretëreshës Elizabeth II.

Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, në emër të gjithëve ka thënë që ajo të prehet në paqe.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-