Opoja.net

Detaje pas plagosjes së dy qytetarëve nga një polic në Dragash

Detaje pas plagosjes së dy qytetarëve nga një polic në Dragash

Policia e Kosovës ka konfirmuar për Gazetën Sinjali plagosjen që ndodhi në Dragash.

Sinjali raportoi se një polic ka plagosur dy qytetarë. Sinjali gjithashtu mësoi se plagosja ndodhi në Glloboqicë.

Shaban Osmanollaj nga rajoni i Prizrenit, tha për Gazetën Sinjali se plagosja ka ndodhur pas një mosmarrëveshjeje.

Pas një mosmarrëveshjeje mes 2 qytetarëve dhe policit ky i fundit i ka plagosur. Të dy janë jashtë rrezikut për jetë”, u shpreh Osmanollaj.

86 pako ushqimore u shpërndanë nga Shoqata humanitare Opoja

Opoja.net

Në Dragash shpërndahen pako ushqimore në kuadër të projektit “Sofra e Ramazanit 2021”

Opoja.net

Urimi i kryetarit të komunës Shaban Shabani për muajin e shenjtë të Ramazanit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net