Opoja.net

Digjet ekskavatori në Brod të Dragashit

Pak pas mesnate, në fshatin Brod i Dragashit, është kapluar nga flakët një ekskavator, pronë e një pjesëtari të komunitetit goran. Policia e Dragashit dhe zjarrfikësit kanë reaguar për ta shuar zjarrin por nuk kanë mundur ta ndalojnë djegien. Ekskavatori kishte qenë i parkuar në qendër të fshatit Brod. Shkaqet që kanë quar në shpërthimin e zjarrit mbeten ende të panjohura…

547

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net