Opoja.net

Digjet një shtëpi në Dragash

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri në fshatin Kërstec të Dragashit. Policia njofton se zjarri është lokalizuar pas intervenimit të zjarrfikësve.

“Viktima mashkull K/Goran ka njoftuar se në rrethana të panjohura, është përfshirë nga zjarri një pjesë e pullazit të një shtëpie të pabanuar. Njësitë policore dhe ekipi i zjarrfikësve kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin”.

130

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

Sipas policisë, përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar./Opoja.net/

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto