Opoja.net

Digjet një shtëpi në Prizren, dy të lënduar

Raportohet se në rrugën “Gani Bajrami “në Prizren dje rreth orës 17:15 një shtëpi është përfshirë nga zjarri në rrethana të panjohura.

Me këtë rast kanë mbetur të lënduar dy persona, të cilët janë dërguar në spitalin rajonal të Prizrenit, thotë Policia e Kosovës përmes një komunikate për media.

100
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

PK më tutje shton se njësit përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dal në vend ngjarje dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Njësit përkatëse policore janë duke hetuar rastin.

Vdekje e dyshimtë në Prevallë

Opoja.net

Rrëzohet nga biçikleta, prizrenasi bëhet për spital

Opoja.net

Dhuna ndaj grave s’ka të ndalur, pesë raste për 24 orë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto