Opoja.net

Digjet një veturë në hyrje të autostradës në Prizren (VIDEO)

Pak minuta më parë është djegur një veturë në afërsi të hyrjes në autostradën “Ibrahim Rugova”, në Prizren.

Në vendngjarje kanë dalur ekipet e zjarrëfikësve, policisë dhe emergjenca.

Ende nuk dihen arsyet e e djegies së veturës.

 

 

Katër vatra të zjarrit janë aktive në Kosovë

Opoja.net

Përhapja e zjarreve në Kosovë, kjo është vatra më serioze

Opoja.net

Kurti: Mërgata, pjesë thelbësore e zhvillimit të qëndrueshëm

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Send this to a friend