Digjet një veturë në hyrje të autostradës në Prizren (VIDEO)

Merlinda Guraj Merlinda Guraj Kosova

Pak minuta më parë është djegur një veturë në afërsi të hyrjes në autostradën “Ibrahim Rugova”, në Prizren.

Në vendngjarje kanë dalur ekipet e zjarrëfikësve, policisë dhe emergjenca.

Ende nuk dihen arsyet e e djegies së veturës.

 

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-