Digjet një veturë në rrugën Dragash – Prizren (Video)

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Lajme Opoja

Një qytetar ka raportuar dhe ka dërguar video në Portalin “Opoja.net” për këtë incident.

Vetura ka qënë duke shkuar nga Dragashi për në Prizren, më sakt tek ‘laki i Billushes’ e cila është kapluar nga zjarri në pjesën e përparme tek motorri.

Në këto momente nuk shihet as Policia e as Zjarrfikësit.

© Opoja.net

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-