Opoja.net

Digjet një veturë në rrugën Dragash – Prizren (Video)

Një qytetar ka raportuar dhe ka dërguar video në Portalin “Opoja.net” për këtë incident.

Vetura ka qënë duke shkuar nga Dragashi për në Prizren, më sakt tek ‘laki i Billushes’ e cila është kapluar nga zjarri në pjesën e përparme tek motorri.

123

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

Në këto momente nuk shihet as Policia e as Zjarrfikësit.

© Opoja.net

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto