Disa prindër sot protestojnë para SBAShK-ut kundër grevës

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Këshilli i Prindërve i institucionit Parashkollor “Gëzimi Ynë”, sot do të mbajnë protestë kundër grevës.

Protesta nis nga ora 12:00.

“Po të njoftoj për një skandal që s’ka ndodhë në histori të Kosovës”, Mila…
Nisja do të bëhet nga Qeveria e do të shkohet deri te objekti i Sindikatës së Arsimit (SBAShK).

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-