Opoja.net

Dragash, ia theu xhamat e veturës dhe e pastaj e sulmoi fizikisht

Në Dragash viktima mashkull kosovar, ka raportuar se derisa ishte në përball-kalim me një traktor, i dyshuari mashkull ka zbrit nga traktori dhe duke i thyer xhamat e veturës e ka sulmuar fizikisht.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari gjendet në arrati. Rasti është duke u hetuar, raporton Front Online.

5445
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
Kandidati juaj i preferuar për kryetar të Dragashit?

 

“Dragash, 25.07.2021-14:0. Viktima mashkull kosovar, ka raportuar se derisa ishte  në përball-kalim me një traktor, i dyshuari mashkull ka zbrit nga traktori dhe duke i thyer xhamat e veturës e ka sulmuar fizikisht. Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari gjendet në arrati. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë.

Ushtria e Kosovës furnizon me maska mbrojtëse shkollat në komunën e Dragashit

Opoja.net

Shi dhe vranësira, ndryshon moti në dy ditët e ardhshme

Opoja.net

Vetëvendosje në Dragash merr mbështetje nga Ministra e Deputetë të Kosovës për zgjedhjet lokale!

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto