Opoja.net

Dragash: Para në këmbim të dënimit për kundërvajtje

Një i dyshuar mashkull rom është intervistuar nga Policia e Kosovës, pasi që i njëjti në këmbim që të mos i shqiptohet dënimi për kundërvajtje njësitit policor i ka ofruar një monedhë prej 10 euro.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Brrut të Dragashit.

89
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt. (Opoja.net)

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Nga sot, Kosova dhe Shqipëria me pikë të re kufitare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto