Dragash, tentohet të bëhet ndërrim i patentë shoferit të falsifikuar

Opoja.net Opoja.net Opoja

Një burrë nga Dragashi ka tentuar të aplikoj për ndërrim të patentë shoferit të huaj në atë të Republikës së Kosovës, ku pas verifikimit është vërtetuar se dokumenti i huaj ka qenë i falsifikuar.

Në raportin policor thuhet se është iniciuar rast lidhur me këtë çështje.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 14:50.

Një burrë nga Dragashi ka tentuar të aplikoj për ndërrim të patentë shoferit të  huaj në atë të Republikës së Kosovës, ku pas verifikimit është vërtetuar se dokumenti i huaj ka qenë i falsifikuar.

Në raportin policor thuhet se është iniciuar rast lidhur me këtë çështje.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 14:50.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-