Opoja.net

Drejtorët e Arsimit nga Kukësi, Prizreni dhe Dragashi filluan koordinimin për shënimin e 20 vjetorit të Eksodit në Kukës

Lajme Opoja
Drejtorët e Arsimit nga Kukësi, Prizreni dhe Dragashi filluan koordinimin për shënimin e 20 vjetorit të Eksodit në Kukës

Drejtorët e Arsimit nga Kukësi, Prizreni dhe Dragashi filluan koordinimin për shënimin e 20 vjetorit të Eksodit në Kukës
Në këtë takim tre drejtorët e arsimit filluan sot koordinimin për shënimim e 20 vjetorit të Eksodit në Kukës.

Drejtorët u dakorduan që në këtë përvjetor të marrin pjesë nxënës nga shkollat e Kukësit, Prizrenit dhe Dragashit me ansamblet e shkollave, grupet e krijimeve artistike dhe ekipet e ndryshme sportive që ky përvjetor të jetë sa më madhështorë.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Një i infektuar sot me Covid-19 nga Dragashi

Opoja.net

Tri klasë model për parafillorët në shkollat e komunës së Dragashit

Opoja.net

Nga e enjtja pritet mot më i butë, temperaturat do të shënojnë ngritje deri në 11°C

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net