Dresheviç: Ndaj Suedisë luajmë për fitore

Opoja.net Opoja.net Sport

Reprezentuesi i Kombëtares së Kosovës, Ibrahim Dresheviç, ka folur për ndeshjen ndaj Suedisë që do të zhvillohet në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës 2022, transmeton Sinjali Sport.

Ibrahim Dresheviç ka dhënë mendimet e tij lidhur me ndeshjen ndaj Suedisë.

Ai duke folur për “Sportbladet”, është shprehur optimist.

“Do jetë një ndeshje speciale për mua sepse unë jam rritur në Suedi”, tha ai.

“Suedia është favorite, por ne shkojmë që të fitojmë”, shtoi ai.

“Taktikisht, ne do luajmë njëjtë, pavarësisht nëse është Ibrahimoviç aty apo jo”.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-