Opoja.net

Dresheviç: Ndaj Suedisë luajmë për fitore

Reprezentuesi i Kombëtares së Kosovës, Ibrahim Dresheviç, ka folur për ndeshjen ndaj Suedisë që do të zhvillohet në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës 2022, transmeton Sinjali Sport.

Ibrahim Dresheviç ka dhënë mendimet e tij lidhur me ndeshjen ndaj Suedisë.

Ai duke folur për “Sportbladet”, është shprehur optimist.

“Do jetë një ndeshje speciale për mua sepse unë jam rritur në Suedi”, tha ai.

“Suedia është favorite, por ne shkojmë që të fitojmë”, shtoi ai.

“Taktikisht, ne do luajmë njëjtë, pavarësisht nëse është Ibrahimoviç aty apo jo”.

FIFA konsideron sistem të ri futbolli si në kajde të basketbollit

Opoja.net

Mourinho instalon dron dhe ekran gjigant në qendrën stërvitore, ua tregon lojtarëve gabimet në kohë reale

Opoja.net

Çfarë i ka mbetur Messit të arrijë ende?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net