Opoja.net

Drogë e thika në Qendrën Sportive në Prizren

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë kontrollit që i është bërë dy të dyshuarve, një mashkull i komunitetit turk dhe një tjetër i komunitetit shqiptar në Qendrën Sportive në Prizren, janë gjetur dhe konfiskuar një thikë dhe dy cigare me substancë të dyshuar narkotike të llojit Marihuanë me peshë 1.62 gram.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt

566

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net