Opoja.net

E kërcënon me thikë dhe më pas i vjedh biçikletën në Prizren

Raste të shpeshta të grabitjes po krijojnë pasiguri tek qytetarët. Një gjë e tillë ka ndodhur mbrëmë në Prizren, shkruan Gazeta Sinjali.

Burimet e Sinjalit brenda Policisë kanë njoftuar se nën kërcënimin e thikës një personi i është vjedhur biçikleta.

I dyshuari pas vjedhjes kishte ikur nga vendi i ngjarjes, kurse policia deri më tani nuk ka arritur ta identifikoj atë.

Rasti ka ndodhur rreth orës 23:40 në rrugën ‘Hysen Rexhepi’ në Prizren.

Rrëzohet një lis, lëndohen tre persona në Prizren

Opoja.net

Tre persona e therin me skalper një zjarrfikës në Prizren

Opoja.net

E trishtë/ Dhunohet një vajzë në Prizren

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
 
NA NDIQENI
Send this to a friend